Zázraky, které věda nemůže vysvětlit!


328
126 , 328 points

Mnoho křesťanů přestalo věřit v zázraky. Pro ně věk zázraků patří do rané církve, mezi které například patří: Před Mojžíšem se rozestoupilo moře, panenské početí Ježíše Krista a Ježíš byl vzkříšen z mrtvých. Tyto skutky a spoustu jiných  potvrdili pravost a božskou přirozenost samotného Boha a Ježíše.

Ale jen proto, že dnes nevidíme jevy biblických rozměrů, neznamená to, že Bůh zázraky nečiní. Pojďme se na pár z nich podívat!

Papež František provádí vzácný zázrak s krví.

Papež František je často nazýván papežem překvapení. Může být také papežem zázraků?

Svatý Januarius byl umučen roku 305 n.l. Dnes slouží jako svatý patron Neapole. Během tří svátků, kdy se svatý Januarius oslavuje každý rok, se věří, že dostatečná modlitba může zkapalnit ampule se sušenou krví tohoto světce.

Na mši, která se konala 21. března 2015, dostal papež František ampuli. Když ji políbil, tak se krev napůl zkapalnila. Papež řekl, že se zkapalnila pouze napůl, jelikož je světec miluje jen trochu a lidé by pro něj měli udělat více, aby je miloval zcela. Kardinál nazval vědecky nevysvětlitelné zkapalnění zázrakem.

Toto bylo poprvé, co krev zkapalnila pomocí papeže od roku 1848, kdy tak učinil papež Pius IX..

Zde je video: https://www.youtube.com/watch?v=7RvJpplJIFg

Bůh ukazuje člověku moc manželství během života ohrožující situace.

Všichni jsme nejspíše slyšeli, že manželé žijí déle než samotáři. Ale jednomu muži manželství doslova zachránilo život.

Donnie Register pracoval ve svém obchodě se starožitnostmi v Jackson v Mississippi. Náhle vstoupili dva lupiči do obchodu a chtěli vidět sbírku mincí. Když jim je majitel donesl, jeden z mužů vytáhl zbraň a požadoval peníze. Jeden z nich mířil Donniemu na hlavu, ale on vzpažil ruce. Jako zázrakem jeho svatební prsten odklonil kulku. Kousky kulky uvázly v krku a prstech, ale žádná z těchto zranění nebyla smrtelná.

Majitel, který je ženatý 38 let, se domnívá, že jeho manželství zachránilo jeho život. „Věděl jsem, že oženit se, byla dobrá věc,“ řekl, „jen jsem nevěděl, že je tak dobrá.“

Jeho žena dává Bohu veškerou víru a říká, že tento příběh je dobrou připomínkou, že muži by měli vždy nosit svatební prsteny.

 

 

 

 

 

 

Vatikán potvrzuje, že kluk z Colorada byl uzdraven jeptiškou.

Římskokatolická církev má při hodnocení zázraků, které jsou definovány jako božské události, které nemají žádné přirozené nebo vědecké vysvětlení, formalizovaný proces prověřování. Vyšetřování jediného zázraku může trvat roky.

Po 14-ti letém procesu vydal Vatikán svůj výrok k náhlému zotavení mladého chlapce z oslabujícího gastrointestinálního stavu. Byl to učiněný zázrak!

Lékaři vyzkoušeli všechno: antibiotika, stravu a testy. Zdálo se však, že nic z toho nemohlo zastavit 4letého Luka Burgieho, který se jim v roce 1998 ztrácel před očima.

Osm až deset prudkých záchvatů průjmu, které zažíval každý den po dobu šesti měsíců, ho donutily odejít ze školky. Poté, co začali mít lékaři podezření na rakovinu, matka chlapce, zbožná katolička, začala hledat lék. Požádala jeptišky, aby se za Luka modlili.

Sestra Margaret Mary Preister a později sestra Evangeline Spenner věděly, co mají dělat. Poprosily zakladatelku svého řádu, matku Theresii Bonzel, německou jeptišku, která žila před 100 lety, aby zasáhla. Jeptišky se modlily novénu, tedy devět dní a požádaly Bonzel, aby Luka uzdravila.

Jakmile byla novéna dokončena, Luke se probudil a žaludek mu už od té doby nedělal potíže. Nemoc se nikdy nevrátila.

„Hned jsem věděla, že to byl zázrak,“ řekla matka Jan Burgie.

 

 

 

 

 

Síla modlitby několika lidí vyvolala léčivý zázrak, který lékaři nedokážou vysvětlit.

Konec Graysona Kirbyho se zdál nevyhnutelný, když byl v červnu 2014 vymrštěn z auta demoličního derby na Mid-Atlantic Power Festival v Ruckersville ve Virginii.

Nehoda způsobila, že byl v kómatu. Jeho plíce byly rozdrceny a skoro všechny ostatní kosti v jeho těle byly zlomené. Jeho mozek také utrpěl mnoho mrtvic a krvácení a jeho ledviny selhaly. Kdyby se vzbudil, pravděpodobně by nebyl takovým jako dříve.

Ale jeho rodina se odmítla vzdát a obrátila se k modlení. Tisíce lidí Kirbyho uchovávali ve svých myšlenkách a modlitbách. Nosili také červené košile, aby ukazovali podporu, kterou projevují zraněnému muži.

V posledním pokusu o oživení Kirbyho ho lékaři připojili ke stroji, který se obvykle používá u transplantačních pacientů, nikoliv u traumatologických pacientů. Ať už to bylo kvůli božskému zásahu nebo lékařskému nebo oběma, fungovalo to. Deset dní po nehodě Kirby otevřel oči a řekl svému otci: „Miluji tě“.

Lékaři tomu nemohli uvěřit a ani Kirby ne: „Jsem pokorný, jsem vděčný, prostě ohromen. Vím, že mě Bůh zachránil. Vím, že modlitba a víra mě zachránila.“

Žena, která ožila po 45 minutách bez pulzu.

40letá Ruby Graupera Cassimiro upadla do bezvědomí z důvodů vzácné embolie plodové vody během císařského řezu v září 2014 v Boca Raton Regional Hospital na Floridě.

Lékaři se snažili oživit Ruby po dobu tří hodin. Po 45 minutách bez pulzu se doktoři rozhodli pozvat její rodinu do operačního sálu, aby se s ní naposledy rozloučili.

Poté se stalo něco, co lékaři nazývají zázrakem. Její srdce začalo bít samo o sobě. Graupera Cassimiro řekla, že během této zkušenosti cítila, že se pohybuje v tunelu a že vidí duchovní bytosti, včetně svého otce, obklopeného světlem.

Ještě neuvěřitelnější je, že neutrpěla poškození mozku a uzdravila se. Její holčička je také šťastná a zdravá.


Líbí se ti to? Sdílej článek přátelům!

328
126 , 328 points

What's Your Reaction?

Zmatený Zmatený
1221
Zmatený
Fail Fail
763
Fail
Sranda Sranda
611
Sranda
Chytrý Chytrý
458
Chytrý
Pitomost Pitomost
305
Pitomost
Lol Lol
154
Lol
Láska Láska
1530
Láska
Omg Omg
1222
Omg
Výhra Výhra
764
Výhra
WhatSon

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format