Jak Dosáhnout Skutečného Sebevědomí


325
122 , 325 points

Hej, kámo! V předchozím článku jsme hovořili o tricích nebo takových krocích, které ti pomůžou získat tolik “hot girls”, kolik jen chceš. A zdůrazňoval jsem jeden opravdu důležitý bod. A tím je sebevědomí. Toto oblíbené slovo znamená hodně, protože může drasticky změnit tvůj život. Pokud ho máš nízké, nikdy nedostaneš to, co chceš, protože děláš věci tak, jak říkají ostatní. Proto je určitě lepší mít zdravé ego. Mít tuto mocnou dovednost znamená vést svůj život a dostávat od života přesně to, co opravdu chceš, včetně žen. Pojďme se na to rovnou podívat!

1) Otevři svoje tělo:
Zdroj: pexels.com

Pokaždé představím problém tím, že ti poradím, jak bys měl vypadat navenek. Protože je to, co vidí každý, nejen lidé, se kterými mluvíš. Přestaň na chvíli číst a podívej se na některá videa sebevědomých lidí. Co mají společného? Jak se chovají když jdou po ulici? První věc, která mě napadne, je jejich styl chůze. Nejsou uzavření ve svém vlastním světě, ale snaží se být otevřeni jak nejvíc to jde. Přímo teď, ať už doma nebo na veřejnosti, vůbec na tom nezáleží, zhluboka se nadechni, narovnej se, dej nohy od sebe a rozhlédni se kolem sebe, udělej si pohodlí. Pokus se udržet silný oční kontakt s několika pěknými holkami ve tvém okolí, počítej tak do dvou a pak se podívej jinam. Udělej to tak dvakrát nebo třikrát denně a zvýší ti to sebevědomí na úplně jiný level.

Co dál? Uzavřené tělo teoreticky znamená sociální úzkost, introvertitu a žádné sebevědomí. V opačném případě, klidné a  pomalé rozvážné chování ukazuje tvoje opravdové sebevědomí.

Poslední věcí je, že nezapomeň na domyšlení svého vlastního módního stylu. Otevři skříň a zkus si nějaké oblečení. Pokud se v tom necítíš sebevědomě, okamžitě to vyhoď do nejbližšího koše! Je ideální čas na změnu šatníku a tvého osobního stylu na jedinečnou úroveň.

2) Znič věci, kterých se bojíš:
Zdroj: pexels.com

Čím víc jsi introvertní, tím víc je pro těžší splnit nějaké opravdu náročné úkoly (jako třeba vystoupení), jinak pro ostatní lidi každodenní věci. Co? Ano, pokud tomu vůbec nerozumíš, rozumím já tobě, protože jsem byl ve stejné pozici jako ty právě teď. Vzpomínám si, že jsem měl hrozný strach z volání s některými holkami, do kterých jsem byl zamilovaný. Ale tento strach jsem časem překonal. A největším ničitelem tohoto strachu byla jedna šílená zkušenost. Věděl jsem totiž, že jí musím říct, že chci, aby byla mojí holkou. Dlouhou hodinu jsem přemýšlel o tom, co říct a kdy. Ale potom jsem jen stiskl to tlačítko a snažil jsem se nebýt nervózní. A nevím jak, ale nějak jsem to řekl. A po dvou minutách jsem se už vůbec necítil nervózní, ale cítil jsem se OK a mnohem sebevědomější. Takže pouze jeden krok tě může posunout na další úroveň sebevědomí.

Cítíme se sebejistější a statečnější poté, co uděláme něco, co jsme si mysleli, že je dokonce až nemožné. Takže teď si poznamenej a napiš alespoň deset věcí, kterých se bojíš udělat. Může to být volání holce, vystupování před třídou, fotbal se spolužáky nebo dokonce pozvat holku na rande. Tyto obavy seřaď od těch nejjednodušších po až téměř nemožné. Každý den překonej jeden strach. Po měsíci určitě uvidíš ohromující výsledky!

3) Vytvoř si své cíle:
Zdroj: pexels.com

Mluvím zde hodně o cílech, ale možná jsem udělal tu chybu, že jsem
nezdůraznil, jaký je jejich skutečný význam a proč bys je měl dělat.

Stanovujeme si cíle pro věci, kterých chceme dosáhnout, ale naopak si obvykle myslíme, že je nemožné jich dosáhnout. Existuje spousta důvodů, proč je to nemožné. Nemáme dostatečnou vůli to dokončit, jsme líní nebo si na to nevytvoříme dobrý plán. Ale všechno, co nepopírá fyzikální zákony, je možné! Je to jen uvnitř tvojí hlavy a tvojí mysli.

Myslím, že se dostávám k pointě věci, protože pokud si uděláš cíl, stanovíš si plán a každý den pro to uděláš naprosté maximum, dosáhneš toho vždy.

“Wow! To je šílený, jako myslím,.. před měsícem jsem si myslel, že je to jen sen,.. a teď jsem tady! Jsem opravdu dobrej, jako mám takovej ten hustej pocit! Nejsem jen líný jako moji přátelé, hm.”

 

 

Prostě si vytvoř své vlastní cíle a drž se jich. Měj super Life Of Advantages a uvidíme se příště!

Life Of Advantages

Líbí se ti to? Sdílej článek přátelům!

325
122 , 325 points

What's Your Reaction?

Zmatený Zmatený
916
Zmatený
Fail Fail
458
Fail
Sranda Sranda
305
Sranda
Chytrý Chytrý
152
Chytrý
Pitomost Pitomost
1527
Pitomost
Lol Lol
1374
Lol
Láska Láska
1221
Láska
Omg Omg
916
Omg
Výhra Výhra
458
Výhra

0 Comments

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format