Jak sbalit holku rychle a jednoduše


321
118 , 321 points

Někdo dokáže sbalit holku pohledem, někomu se to nedaří ani po přečtení všech návodů, co existují. My tu máme pro vás zcela nový návod, se kterým zaručeně uspějete!

Poznej jí

Potkáváte ji každé ráno na autobusové zastávce nebo navštěvujete společný kurz, ale nic o ní vlastně nevíte? Nesnažte se ji oslovit, dokud o ní něco nezjistíte. Všímejte si, co nosí u sebe, jestli se dojímá při pohledu na domácí mazlíčky nebo jaká je její cílová stanice. Žena musí získat pocit, že vám nejde jen o její vzhled, ale že ji chcete skutečně poznat.

Upozorni

Stačí prosté gesto a rázem budete v popředí jejího zájmu! Při balení ženě ukažte, že jste džentlmenem každým coulem. Předveďte jí, že je ve vás kus ochránce a podržte jí dveře, pusťte ji jako první do schodů, pomozte jí s nákupem nebo jí uvolněte místo v tramvaji. Zaručeně přijdete na další způsoby, jak jí prokázat úctu a jak na ni udělat dojem!

Ohrom

Po džentlmenském gestu zkuste dívku oslovit. Existuje několik věcí, na které slyší každá žena. Připravte si, o čem si s ní budete povídat. Můžete vsadit na univerzální témata, jako je počasí, ale klíčem k úspěchu je mluvit o věcech, které vás oba zajímají. Pokud se to bude hodit, zpestřete váš rozhovor špetkou humoru nebo jí jemně zalichoťte.

Vzbuď zájem

A nemyslíme tím, abyste se dívce svěřili, kolik máte peněz a jaký vlastníte majetek. Než začnete ženu svádět, zaujměte ji a spřátelte se s ní. Nešetřete úsměvy, protože to o vás říká, že jste v pohodě. Nemluvte vulgárně a buďte v její společnosti zdravě sebevědomým mužem. Žena vycítí vaši vnitřní sílu a bude se s vámi cítit příjemně a v bezpečí.

Požádej o kontakt (pokud ho nemáš)

Chýlí se váš rozhovor ke konci a bojíte se, že už ji nikdy neuvidíte? Požádejte ji o telefonní číslo. Řekněte jí, že se vám s ní dobře povídalo, a že byste se s ní ještě někdy rád setkal. Možná to bude váš šťastný den a číslo vám dá. Ovšem neozývejte se jí hned, ale až během dvou nebo tří dnů. Trocha nejistoty je tím pravým afrodiziakem!

Tajemnost

Zatímco při prvním kontaktu jste se prezentoval jako milý a aktivní vtipálek, při dobývání buďte zdrženlivý, nečitelný a tajemný. Neprojevujte své city dříve, než dívka. Na první schůzce se musí zorientovat ve svých pocitech a rozhodně neprahne po tom, abyste jí hned otevíral své srdce. Každá holka musí mít alespoň malé pochybnosti, zda o ni opravdu stojíte.

Nespěchej

Toužíte okusit sladké rty vaší vyvolené? Čím déle se budete poznávat a odkládat něžný kontakt, tím budete oba lačnější po prvních intimních dotecích. Počkejte si a všímejte si jejích signálů, abyste poznali, kdy nastala vhodná doba k polibku. Ani pak nikam nespěchejte a prozkoumejte taje jejího těla až na dalších schůzkách.

Sváděj

I když vám to připadá jako otřepaný postup, vězte, že na ženy to působí: pozvěte svou krásku do restaurace na romantickou večeři při svíčkách a překvapte ji pugetem růží. Využijte každé vhodné příležitosti, kdy se můžete vaší dámy dotknout. Po večeři se přesuňte k vám domů a zapalte aromatické svíčky, otevřete šampaňské a pusťte příjemnou hudbu, na kterou si budete moci zatančit. Ve vaší náruči se jí podlomí kolena!

Volný průběh

Připravili jste dokonalou atmosféru a šílíte po ní bezedným chtíčem? Nikdy na ženu nespěchejte ani na ni nenaléhejte. Nejspíš už máte za sebou první polibek a je čas přejít k další fázi. Při líbání buďte jemný a nepleňte její ústa jako nájezdník. Zkuste konečky prstů probádat její erotogenní zóny ve vlasech, na šíji a pažích, ale postupujte pomalu. Až v ní zažehnete touhu, všímejte si řeči jejího těla a jejích reakcí.

Když se to nepovede, rychle se oklepej!

Vaše vyvolená dívka může být imunní vůči jakýmkoliv balicím technikám, protože prostě o vás nemá zájem. Když ve vás uvidí jen milého kluka nebo fajn kamaráda, stáhněte se a nepřemlouvejte ji. Za žádných okolností se k ní nechovejte arogantně a buďte stále tím džentlmenem, jakého ve vás poznala. Příště to třeba vyjde!


Líbí se ti to? Sdílej článek přátelům!

321
118 , 321 points

What's Your Reaction?

Zmatený Zmatený
610
Zmatený
Fail Fail
153
Fail
Sranda Sranda
1526
Sranda
Chytrý Chytrý
1375
Chytrý
Pitomost Pitomost
1221
Pitomost
Lol Lol
1069
Lol
Láska Láska
919
Láska
Omg Omg
611
Omg
Výhra Výhra
154
Výhra
ZEK

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format